FM 200 Kullanım Alanları
FM 200 Kullanım Alanları

FM 200 D sınıfı yangınlar hariç tüm A- B VE Csınıfı yangınlarda kullanılır.

Fiziksel olarak söndürme yapan ve maksimum 10 saniyede boşaltma yapan boşaltma sonrasında artık bırakmayan FM 200 gazlı söndürme sistemini insanların bulunduğu ortamlarda güvenle kullanabilirsiniz.

FM 200 Gazlı yangın söndürme sistemini, Kablo Galerileri, Doğalgaz Dağıtım İstasyonları, Kimya Yangın Söndürme Sisemleri, Depo Söndürme Sistemleri, Laboratuvarlarda, Havalandırma Ünitelerinde,Askeri Tesislerde, Enerj panellerinde, Elektrik Dağıtım Panolarında, Arşivlerde, Müzelerde, Tüm elektrik ve Elektronik Sistemlerde ve daha bir çok alanda kullanımı uygun ve basittir.

Devamı..
Yangın Söndürme Sistemleri
Yangın Söndürme Sistemleri

BAKANLAR KURLUNUN BİNALARIN YANGINDAN KORUNMASI İLE İLGİLİ YÖNETMELİK /2009

Madde 57 - Alışveriş merkezleri ve yüksek binalar içinde bulunan mutfaklar ile bir anda 100′den fazla kişiye hizmet veren mutfakların davlumbazlarına otomatik söndürme sistemi yapılmalı ve ocaklarda kullanılan gazın özelliklerine göre gaz algılama tesisatı kurulmalıdır.

Madde 139 - Bu Yönetmelik hükümlerine aykırı hareket edenler hakkında idari emirlere riayet etmemek fiilinden, verilen görevi zamanında yapmayanlar hakkında da fiilinin derecesine göre, görevi ihmal veya su istimalden soruşturma açılarak gereği yapılır.

Mutfaklarda kullanılan cihazların Bozulması veya personel dikkatsizliği ile her an tutuşma olur.

Tüm kurum ve kuruluşlardan onaylı, belgeli tamamen profesyonelce sunduğumuz hizmet beklentileriniz de ötesindedir. Davlumbaz söndürme hizmetini profesyonel bir ekipten almak için lütfen bize ulaşın.

Devamı..